"רבי אוהד אזרחי משמיע את אחד הקולות העמוקים והמרתקים ביותר בזירת הרוחניות העכשווית בישראל. זה לא "עוד ספר" למדף המתחדש של ספרי היהדות. זה משב רוח רענן לניעור האבק שהצטבר על המדף." ד"ר מריאנה רוח-מדבר, ראש החוג למיסטיקה ורוחניות במכללה האקדמית צפת.חגיגה 1

*

להזמנת הספר בדואר יש להכנס לאתר המאובטח של איזיפיי ולשלם:

עבור ספר בכריכה קשה 77 ש"ח + 18 דמי משלוח   =
סה"כ 95 ש"ח

חשוב!!! נא לרשום בשורת הטקסט החופשי רק את המילה "חגיגה" ואת כתובתכם, הספר יגיע אליכם בדואר.

מתוך מכתב של הוגה הדעות אריה לייב אל המחבר לאחר קריאת הספר:

"

אני קורא בספרך 'חגיגה' בהנאה והתפעלות רבה, משתומם על המהפכה הגדולה שאתה מחולל במעין קלילות נעימת הליכות. אינך שוחט פרות קדושות – אתה מפריח אותן מכף ידך כמו היו פרפרים צבעוניים. אינך קוטל את האגו כמו היה דרקון – אתה הופך אותו לפריסמה המפצלת את האור לכל גווני הקשת בענן. כמדומני, לא היה לישראל משורר של אהבה כמוך מאז שלמה המלך, ששירתו הארוטית היתה באותה נשימה עצמה גם פיוט תפילה ודבקות אלוהית.

קשה לומר מה כובש כאן יותר את הלב; החכמה שלך, שמפרשת מחדש את תורת הקבלה והחסידות בשפה הישירה של הקדושה הטבעית, המהפכנות שלך, שיש בה יושר, אומץ וכנות לבחון כל דבר מחדש, הקריאה שלך להגשים את האהבה והמיניות ללא כל הפחדים הנוראים שהורישו לנו אבותינו, או חוש היופי שלך, הויזואלי והמוסיקלי, שמהדהד בכל שורה.

המתנה שלך לעולם, ובמיוחד לנו, היהודים, יקרה מפז. הראת לנו איך להתייחס בדרך מקורית, לבבית, לאותן אמיתות עתיקות, שהן עבריות כשם שהן אוניברסליות, ולהפיח בהן חיים חדשים. למדת אותנו איך להפוך את החגים שלנו למסע רוחני אישי, אחרי שהפכו למצוות אנשים מלומדה. ומעל לכל, הזמנת אותנו להסתכל על החיים עצמם כעל חגיגה ולהשתתף בה בעונג ושמחה. הזכרת לנו נשכחות וחדשת לנו את הישנות בדרך מבורכת ונעימה מאין כמוה. ועל כך, אני מודה לך מקרב לב…"

שאלות? כתבו אלינו kabalove@gmail.com

דף הפייסבוק לדיונים על הספר בין הקוראים והמחבר: כאן

2 תגובות
 1. תמר פלג
  תמר פלג says:

  חגיגה אמיתית!
  ספר חובה לכל מי שחפץ להתעורר ולקבל פרספקטיבה מקיפה ומעמיקה על המסע שעושה המורשת שלנו מימי העבריות הקדומה ועד היהדות המתחדשת בדורנו.
  הספר מאיר עיניים וכתוב בצורה קולחת ומרתקת. כיף לקרוא ולהיזכר בתכנים הוותיקים ולהתרענן בחדשים!
  יישר כוח אוהד!

התגובות סגורות.