המסע האישי דרך שערי המיניות השמאנית איננו "טיפול". אנחנו לא אוהבים להקרא "מטפלים" ואנחנו לא אוהבים לראות באנשים הבאים אלינו "מטופלים". אנחנו מזמינים אתכם למסע, מסע למחוזות מקודשים שנמצאים בתוככם. אתם תהיו עולי רגל, ואנחנו רק נדריך ונסייע לכם במסע הגדול, במסע המיתי הגדול, חזרה אל עצמכם.

במסע תפגשו את עצמכם מחדש. תוכלו לפגוש מקומות בהם זנחתם את עצמכם, מקומות וזמנים בהם נטשתם חלקים מעצמכם, חלקי נשמה אבודים, ניצוצות קדושים שמחכים להאסף חזרה. במסע הזה יתכן ותפגשו "מפלצות" ו"שדים" – חומרים של הצד האפל של חייכם שאתם מפחדים להכיר בהם, אנחנו נהיה שם עבורכם כדי לעזור לכם להשאר בנוכחות של הלב. המיניות היא שער תודעתי, ומטרתנו היא לסייע לכם לעבור דרכו. 

המפגש יפתח בשיחה על חייכם: יחד אתכם נברר מהם הרצונות העמוקים שלכם ומהי הכוונה שלכם ביציאה למסע. ואז, במסתרי מקדש האהבה שלנו, נצא למסע מדיטטיבי שעובר דרך הגוף. המסע עשוי לכלול עיסוי של כל הגוף, כמו גם עיסוי מיוחד של ה"יוני" וה"לינגאם" (כפי שנקראים בכבוד רב אברי המין הנקביים והזכריים בסנסקריט). העיסויים הללו מאפשרים לכם לצלול עמוק אל תוך עצמכם, באמצעות כוונה, נשימות, ומסעות שמאניים בהם ננחה אתכם. חשוב לציין שכל מה שמתרחש במסע קורה תוך קשב וכבוד מוחלט לגבולות הבריאים שלכם ומתוך תאום בין הרצונות שלכם ומידת הנכונות שלנו כמלווים שלכם.

נשים, גברים וגם זוגות יכולים לצאת למסע המופלא הביתה דרך שער המיניות השמאנית.

לתאום מסע – כתבו אלינו:

אוהד: kabalove@gmail.com

דון: sisterdawn3@gmail.com