ניתן לקבוע מפגשי יעוץ (שיכולים להתקיים גם דרך שיחות וידאו כשאנחנו לא בארץ) או מפגשי מסע.

מפגשי היעוץ אורכים כשעה אחת והם יכולים להתמקד במסע הרוחני שלכם, בחיי האהבה שלכם, במונוגמיה , פוליאמוריה וכל דבר שתרצו לשוחח עליו איתנו.

מפגשי מסע אורכים לפחות שעתיים, והם יכולים לכלול מגע, עיסויים אירוטיים שונים, ותהליכים רגשיים ונפשיים שונים. זהו מסע של האדם עצמו דרך המיניות שלו או שלה אל עבר מעמקי התודעה. זהו מסע שמאני-מיני קסום ומופלא. אנחנו משמשים כמדריכי טיולים וכמלוים שלכם במסע הגדול שלכם הביתה… חזרה אל עצמכם.

לתאום עם אוהד, שלחו מייל ל: kabalove@gmail.com

לתאום עם דון כתבו (באנגלית) ל: sisterdawn3@gmail.com

או התקשרו אלינו –

אוהד – 052.6109713

דון – 052-5213137

לקט תגובות:

"רמת האנרגייה שלי נכון לעכשיו יותר מאשר הוכפלה. באם זאת איננה אך מאניה של התלהבות ראשונית אזי חוללת בי פלאים […] הפתעת אותי לטובה. לא שיערתי שכך יהיו פני הדברים יום אחרי, ועל כך אני תודה" (אישה)

"התלבטתי איך להתחיל את המכתב אז אולי פשוט אתחיל בזה שאני ממש שמח שיצא לפגוש מעט אותך ואת דון, ומקוה שייצא לי להכיר קצת יותר מכם בסדנא. הולך לי טוב במפגשים עם עם דון, ואני באמת מרגיש שאני מתחיל לצבור ביטחון. היא מלמדת ומסבירה לי דברים שלא נראה לי שמישהו היה אומר לי אותם אי פעם, ואני רק משתוקק לשמוע עוד ועוד. פתאום להבין שהגוף הוא לא מוקצה אלא דבר נפלא שאפשר להעניק, ולהנות ממנו המון, ועל זה אני מודה לכם". (איש)